Portland Public Schools Portland, Oregon
Home > Staff > Staff Directory

Important Reminders

Sum ing el ut vero odolore doluptatum nis dolorem nim eugue tatet vullan eum dit lummy nullaore magnibh estrud modiam, sisis nos atum dolor sit ing ex ent iriustrud.

Duismodo dolobore delit

Lut lor se erilis acincilit, sum ing el ut vero odolore doluptatum nis dolorem nim eugue tatet vullan eum dit lummy nullaore magnibh estrud modiam, sisis nos atum dolor sit ing ex ent iriustrud dolobor se molum venibh eraestrud doloborem ex exeros diat ing ex er sequat.

Staff Contact Information

Teaching Staff

Amber, George gamber@pps.k12.or.us 503-916-2001 Website
Blue, Amanda ablue@pps.k12.or.us 503-916-2002 Website
Cyan, Portia cportia@pps.k12.or.us 503-916-2003 Website
Diamond, Peter pdiamond@pps.k12.or.us 503-916-2004 Website
Ether, Frank fether@pps.k12.or.us 503-916-2005 Website
Feather, Hank hfeather@pps.k12.or.us 503-916-2006 Website
Green, Emily egreen@pps.k12.or.us 503-916-2007 Website
Hill, Gill ghillr@pps.k12.or.us 503-916-2008 Website
Icon, Mike micon@pps.k12.or.us 503-916-2009 Website
Jargonovich, Mark mjargo@pps.k12.or.us 503-916-2010 Website
Krakon, Melony mkrakon@pps.k12.or.us 503-916-2011 Website
Large, Rick rlarge@pps.k12.or.us 503-916-2012 Website
Melon, Brett bmelon@pps.k12.or.us 503-916-2013 Website
Norse, Byrd bnorse@pps.k12.or.us 503-916-2014 Website
Opal, Stephanie sopal@pps.k12.or.us 503-916-2015 Website
Quick, Sue squick@pps.k12.or.us 503-916-2016 Website
Rochelle, Uma urochelle@pps.k12.or.us 503-916-2017 Website
Schale, Bob bschale@pps.k12.or.us 503-916-2018 Website
Tubbs, Crockett ctubbs@pps.k12.or.us 503-916-2019 Website
Unbar, Stephen sunbar@pps.k12.or.us 503-916-2020 Website
Velaquez, Cezar cvelaquez@pps.k12.or.us 503-916-2021 Website
Williams, Amanda awilliams@pps.k12.or.us 503-916-2022 Website
Xerxes, Brian bxerxes@pps.k12.or.us 503-916-2023 Website
Yorke, Jane jyork@pps.k12.or.us 503-916-2024 Website
Zed, Tommy tzed@pps.k12.or.us 503-916-2026 Website

Adminstrators

Quick, Sue squick@pps.k12.or.us 503-916-2016 Website
Rochelle, Uma urochelle@pps.k12.or.us 503-916-2017 Website
Schale, Bob bschale@pps.k12.or.us 503-916-2018 Website
Tubbs, Crockett ctubbs@pps.k12.or.us 503-916-2019 Website
Unbar, Stephen sunbar@pps.k12.or.us 503-916-2020 Website

Library Specialists

Amber, George gamber@pps.k12.or.us 503-916-2001 Website
Blue, Amanda ablue@pps.k12.or.us 503-916-2002 Website

Counselors

Rochelle, Uma urochelle@pps.k12.or.us 503-916-2017 Website
Schale, Bob bschale@pps.k12.or.us 503-916-2018 Website
Tubbs, Crockett ctubbs@pps.k12.or.us 503-916-2019 Website
Unbar, Stephen sunbar@pps.k12.or.us 503-916-2020 Website